Prečo si zvoliť príčesky z pravých vlasov?

Máte problém s rastom svojim vlastných vlasov? Chcete im dodať objem? Tak potom sú prírodné príčesky presne to, čo potrebujete.

Máte niekoľko, čo sa týka príčeskov. Niektoré sú však pre váš vzhľad aj sebaistotu lepšie, než druhé. Tie z pravých vlasov majú niekoľko výhod, oproti iným druhom.

Prečo teda pravé príčesky?

Skôr než spoznáte výhody pravých príčeskov, najprv si treba povedať, z čoho vlastne sú.

Prírodné príčesky

Tak, ako to naznačuje meno, tieto príčesky sú výhradne zo skutočných ľudských vlasov, nie syntetických materiálov. Navyše nie sú poznačené chemickými procesmi, ktoré sú v dnešnom kozmetickom priemysle tak bežné. Ľudské vlasy majú tú najvyššiu kvalitu a kvalitou sa im nevyrovnajú žiadne iné príčesky dostupné na trhu.

Často sa kvalita preukáže aj na vyššej cenovke. Môžete si však byť istí, že tieto príčesky vydržia oveľa viac, než umelé, či syntetické príčesky.

Darcovia vlasov ich darujú práve so zámerom tvorby takýchto príčeskov. Keď pri nich uvidíte pečiatku pravé či panenské znamená to, že darcovia na ne neaplikovali chemikálie, či iné zmesi, aby zachovali ich kondíciu.

Vlasy, ktoré sú používané v takýchto príčeskoch sú väčšinou od mladých dám, ktoré ešte netrápia šediny, či rozštiepené končeky. Zvyšuje sa tým šance, že vlasy budú vo vhodnej kondícií. 

Darkyne si často musia nechávať vlasy dlhé, aby sa mohli vo forme copu odstrihnúť. Keďže ide o zdravé vlasy, žiadne zásahy nie sú nutné, aby sa použili do príčeskov.

Prečítajte si aj ďalší článok: Dámske členkové topánky, v ktorých budete vyzerať ako rocková hviezda

Dámske členkové topánky sú v súčasnosti jedným z najnovších a najhorúcejších trendov vo svete módy. Členkové topánky, ktoré sú niečo medzi plnou topánkou a teniskou, sú nepochybne jedinečnou obuvou, ktorá práve teraz priťahuje pozornosť mnohých dám. 

Výhody pravých príčeskov

Akú sú výhody pravých príčeskov?

Prirodzený vzhľad

Prirodzené vlasy ženy sa lepšie zamiešajú s vašimi vlasmi, najmä ak majú rovnaký odtieň. Medzi vašimi vlasmi a príčeskami tak budú minimálne rozdiely, ktoré si ľudské oko ani nevšimne.

Ľahší styling

Väčšinou býva náročné starať sa o umelé príčesky. Je to preto, že pre kaderníčku býva náročné pracovať príčesky, napríklad, zafarbiť, keďže na syntetické vlákna sa farba naniesť nedá. Pravé vlasy sa tiež vlnia, či žehlia.

Mäkké vlasy

Pravé vlaky sú prirodzene jemnejšie, než umelé a budete tak mať pôvabný a elegantný pocit. Tiež to znamená, že ich môžete umývať, kondicionovať a starať sa o ne, ako o svoje, keďže je medzi nimi minimálny rozdiel.

Istota

Keďže pravé vlasy lepšie splynú s vašimi vlasmi, dvihnú aj vašu sebaistotu, keďže si budete podvedome vedomá, že nepoznať, že máte príčesky. Pri bežnej komunikácií nikto nerozozná príčesky od vašich vlasov.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top