Husqvarna je všeobecne známa ako prémiový tvorca záhradných traktorov

Viacnásobné nastavenie výšky kosačky vám umožní ľahko pokosiť trávu v akomkoľvek tvare alebo štýle si želáte. Dokonca aj ako nováčik by ste nemali mať žiadne problémy s riadením tejto kosačky a získať z nej najlepšie výsledky. Jediná skutočná nevýhoda, ktorú chceme opäť zdôrazniť, je zlá kvalita palivového meradla,zdá sa, že tu ide o problém s mnohými kosačkami v tomto rozsahu a jediným problemom ktorý výrobcovia potrebuju stanoviť. Toto však nie je pre mňa obchodný nevýhoda. ak hľadáte traktor s kosačkou pre dvor v rozsahu 2000 USD, s traktorom Husqvarna YTH24V48 24 HP Yard nemôžete nič skutočne pokaziť.

Výkonná, kompaktná kosačka na trávu s motorom Briggs & Stratton V-twin, 48-palcovým kosiacim zariadením a jednoduchým ovládaním

Pre kompaktnú kosačku má Husqvarna YTH24V48 celkom široké kosiace zariadenie a trvanlivý motor V-Twin Briggs & Stratton. Vďaka 48-palcovej palube získate skvelý strih a počas jazdy budete vždy pohodlný. Funkcie, ako je tempomat a malá veľkosť kosačky, pomáhajú udržať zážitok z kosenia ľahký a hladký.

24 V-Twin motor HP Briggs & Stratton

Motory Briggs & Stratton sú výkonné, odolné a zakaždým naštartujú. Motor na traktore Husqvarna Fast Hydro má 24 HP a V-twin dizajn, čo znamená, že motor je menší a vibruje menej ako iné motory s dvoma valcami.

48-palcové kosiace zariadenie

48-palcové kosiace zariadenie na tejto kosačke poskytuje relatívne široký rozsah kosenia pre kompaktnú kosačku. Má tiež elektrický záber a nastavenie rezania namontované na blatníku. Rezanie trávy bude rýchly a precízny proces s krásnymi výsledkami.

Hydrostatický prenos pedálov

Jazda na Fast Hydro je výnimočne hladká. Je to spôsobené hydrostatickou prevodovkou pedálu, ktorá je navrhnutá pre jednoduché, variabilné rýchlosti vpred aj vzad. Máte kontrolu nad kosačkou, takže sa necítite ohromení, alebo ako je kosačka trhaná.

Silné stránky

  • Vynikajúce rezanie: Kosiace zariadenie Husqvarna YTH24V48 poskytuje vynikajúce a konzistentné rezanie, ktoré iné kosačky nebudú mať. Je to preto, že kosiaca jednotka Fast Hydro má technológiu kosenia vzduchom. Táto technológia umožňuje prúdenie väčšieho množstva vzduchu v rámci paluby, čo vedie k čistejšiemu a konzistentnejšiemu rezaniu, ktoré je lepšie pre váš trávnik.
  • Všestranný: Keď si kúpite kosačku, možno si myslíte, že všetko, čo môže urobiť, je znížiť trávu.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top