Prehľad reťazovej píly Husqvarna

Husqvarna 445 od spoločnosti Husqvarna je účtovaná ako ďalší vývoj v reťazových pílach a prináša profesionálnu kvalitu za amatérsku cenu, ale nie je celkom uspokojivá. Jeho 47.5 cc motor je príliš nedostatočne výkonný pre profesionálne použitie. Má obmedzenú užitočnosť pri odrezávaní stromov z tvrdého dreva a môže byť tiež trochu zložitejšie aby sme naštartovali. Odborníci potrebujú viac energie a potrebujú ju ľahšie dostupnú, a nie až kým 10. alebo 11. ťah na štartovacom kábli konečne dostane štart.

Dokonca aj ľudia, ktorí mali výrazné sťažnosti na štartovanie 445, uviedli, že akonáhle bola naštartovaná, reťazová píla bola spoľahlivo vykonávala prácu.

Akonáhle sa to však podarí, amatéri, ktorí majú len ľahkú až strednú prácu, zistia, že je to pre nich dobrá reťazová píla. Bude dlho pracovať. Efektívny motor znamená dlhú dobu pred dopĺňaním náradia a bezpečnostné a komfortné funkcie znamenajú dlhú dobu pred položením obsluhy.

Máte záujem o reťazovú pílu, ktorá obsahuje niektoré z najlepších funkcií Husqvarny v relatívne lacnom balení? Ak áno, Husqvarna 445 18 palcová z 45.7cc motorom reťazová píla poháňaná plynom stojí za kontrolu. Táto píla druhej generácie je vybavená najnovšou technológiou a je nabitá niekoľkými skvelými vlastnosťami. Všestranná, ľahko použiteľná a ponúka skvelý výkon, to by mohla byť perfektná píla pre všetky vaše požiadavky na rezanie. Pokračujte v čítaní tejto recenzie a zistite viac.

Výkon a manipulácia

Husqvarna 445 prináša všetok skvelý výkon, ktorý by ste očakávali od tejto dlhodobo zavedenej značky. Je to jedna z druhej generácie píly Husqvarna, ktorá je navrhnutá tak, aby vykonávala ľahkú a stredne ťažkú prácu, čo ju robí ideálnou pre majiteľa domu a farmy.

Poďme sa najprv pozrieť na to, čo je píla schopná urobiť. Ak potrebujete pravidelne píliť šnúry palivového dreva, alebo máte dosť stromov na upravovanie na svojom majetku alebo chcete odstrániť nejaké ľahké alebo stredne veľké škody posle búrky, 445 to spracuje. Ona môže prerezávať guľatiny s priemerom až 12 palcov bez potenia, a to je pravdepodobne to, kde sa ukaže v celej svojej kráse. Ako už bolo povedané, model 445 je schopný vysporiadať sa s oveľa väčšími stromami, o čom svedčí mnoho ľudí. Užívatelia potvrdili, že je schopný vyťažiť guľatinu viac ako 20-22 ”priemeru s trochu viac práce.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top