Rozjasnite interiér svojho domova pomocou správnych stropných svietidiel

V súčasnosti je bežné vidieť sklenené kupolové svietidlá, pretože čoraz viac domácich majstrov a staviteľov ich lepí takmer všade a kdekoľvek, keď majú príležitosť. V skutočnosti sa však nemusíte uspokojiť s týmito všeobecnými kopulovitými svietidlami, ak vezmeme do úvahy všetky kreatívne a jedinečné dizajny stropného osvetlenia Volino , ktoré teraz môžete nájsť na trhu. Dobrou správou je, že sa dodávajú aj v rôznych úžasných povrchových úpravách a štýloch.

Môžete skombinovať rôzne druhy svietidiel a vytvoriť tak príjemnú atmosféru a zároveň zabezpečiť správne osvetlenie všetkých oblastí, v ktorých vykonávate úlohy.

Aký je ideálny jas stropných svietidiel?

Môžete skombinovať rôzne druhy svietidiel a vytvoriť tak príjemnú atmosféru a zároveň zabezpečiť správne osvetlenie všetkých oblastí, v ktorých vykonávate úlohy.

V zásade existujú tri druhy osvetlenia, a to akcentové, ambientné a osvetlenie úloh. Stropné svietidlá sa používajú na všeobecné alebo ambientné osvetlenie, čo znamená, že po rozsvietení musia byť pomerne jasné. Na miestach, ako sú skrine a chodby, sú často jediným zdrojom svetla. V obytných priestoroch a spálňach môžu stropné svietidlá dobre spolupracovať s lampami, ktoré ponúkajú dodatočné ambientné svetlo a osvetlenie úloh. Inteligentným doplnkom môžu byť stmievacie spínače, ktoré dokážu okamžite zmeniť stropné svietidlá na mäkké akcentové osvetlenie.

Stropné zápustné svietidlo

Zápustné svietidlá sa inštalujú priamo na strop bez medzery, čo ich robí ideálnymi pre miestnosti s nízkym stropom. Tieto svetlá sa ľahko inštalujú s využitím existujúcej elektroinštalácie.

Stropné polo-zápustné svietidlo

Polozápustné stropné svietidlo sa inštaluje s krátkym driekom a stropnou strieškou, ktorá ho zavesí na strop. Vzhľadom na medzeru medzi stropom a svietidlom väčšina štýlov svieti svetlom smerom nadol aj nahor. Mnohé polozapustné stropné svietidlá vytvárajú viac okolitého svetla.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top