Záverečné myšlienky za Troy Bilt Storm 2410 snehovú frézu

Celkovo možno povedať, Troy Bilt Storm 2410 je veľa stroju za tie peniaze. Je to robustná konštrukcia, ktorá nepochybne vydrží veľa zneužitia. Je však nepopierateľne hrubá okolo okrajov a v závislosti od aplikácie možno dokonca beznádejne prekonala nedostatok modernejších funkcií. Ale za tú cenu je to solídna ponuka ako tradičná dvojplášťová platforma. Ale pre čo najväčšiu efektívnosť, ergonomické ovládanie a lepšiu spoľahlivosť drahšieho stroja môže byť že dobre cenovne stojí, a cenový rozdiel medzi Troy Bilt Storm 2410 a užívateľsky prívetivými funkciami sa rýchlo uzatvára.

Zima v Chicagu fúka, našťastie to robí aj Troy-Bilt 2400 Storm. Dobre, dosť s vtipmy, to bolo brutálne tu v Chicagu. Pod nulou teploty sú normou a sneh je takmer každodenný jav. S týmto snehom a orbou sa moja príjazdová cesta zmenšovala a zmenšovala,a snehové kopy sa dvíhali na hor. Akonáhle dorazila Troy-Bolt 2410 Storm, bola daná do práce, aby som si obnovil svoju príjazdovú cestu. Pracoval som s ňou na ľadových snehových kopcoch a nakoniec som dostal celú svoju príjazdovú cestu späť. Snehová fréza môže nasmerovať sneh tam kde chcete, ona odstráni snehové hromady. Táto snehová fréza je skvelá pre zimné Chicago.

Minulý rok sme sa rozhodli pre Storm Tracker 2690 XP, ktorá je Cadillac snehových fréz. Troy Bilt Storm 2410 je vstupná dvojstupňová snehová fréza. Keď to vaša jednostupňová nezjednoduhšuje , alebo ak máte sklon k závejam, budete chcieť získať dvojstupňovú snehovú frézu. Znižuje záveje ako maslo a model Troy Bilt Storm 2140 má dokonca aj držiaky na pridávanie závejovich rezačkov. Troy Bilt Storm 2410 striha 24″ palcovú šírku do svojho 21″palcového vysokého príjmu. Kvalita tohto stroja je dobrá. Veľké reflexné pruhy sú pekným doplnkom k bezpečnosti a maľovaná práca kričí viditeľnosťou. To je dobré, pretože sa veľa času otáčate na ulici.

179cc Troy-Bilt motor poháňa 2410. Toto je naša druhá skúsenosť s motorom Troy-Bilt a sme veľmi ohromení. Sú tichšie ako teraz zaniknuté motory Snow King a štartujú oveľa jednoduchšie. Pre vás, ktorý potrebujete princeznú liečbu, má tiež aj elektrický štart. To bol vtip, ale pre starších ľudí elektrický štart je jednoducho skvelý a šetrí vaše ramená. Motor má vyhradenú hadicu na vypúšt’anie oleja, aby bola údržba jednoduchá. Veľká kovová palivová nádrž s objemom 2 qt vás udrží pracovať dlhú dobu. 7 predných a 2 spätné rýchlostí poháňa pneumatiky 13″x 4″. Vďaka technológii X-Trac a AWD majú pôsobivú trakciu. Jednotka sa dá tiež jednoducho tlačiť dopredu alebo dozadu manuálne, čo naozaj urýchľuje veci v tesných priestoroch.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top