NordicTrack poskytuje program rozmanitosti programov

NordicTrack T 6.5S Recenzia

Bežecký pás NordicTrack T 6. 5S je jedným z najlacnejších modelov značky a predáva sa iba za 587 dolárov u maloobchodníkov, ako je Sears.

Tento skladací bežecký pás, ktorý využíva patentovaný dizajn SpaceSaver s technológiou EasyLift Assist, je vybavený 2.6 HP nepretržitým prevádzkovým motorom s hmotnosťou používateľa 300 libier. 20″ široký a 55″ dlhý bežiaci pás je vybavený systémom FlexSelect Tlmenie, ktorý je možné zapnúť alebo vypnúť v závislosti od preferencií používateľa.Tento bežecký pás bude mať sklon až 10% a rýchlosť sa bude zvyšovať rýchlosťou 10 km/h.

Konzola je dodávaná s malým 5″ LED podsvieteným displejom so zobrazením skladieb. Neexistuje žiadny ventilátor, ale sú tu dva menšie držiaky nápojov. Konzola ponúka na výber 20 vstavaných cvičebných programov a ak máte predplatné na program iFit, môžete získať prístup k mnohým ďalším cvičeniam pomocou tohto bežiaceho pásu kompatibilného s programom iFit.

Monitorovanie srdcovej frekvencie je možné dosiahnuť pomocou senzorov na monitorovanie srdcovej frekvencie s dvoma uchopeniami CardioGrip; s týmto modelom nie je k dispozícii žiadna bezdrôtová možnosť. Pokiaľ ide o zvukové možnosti, existuje hudobný port kompatibilný s MP3 a dva reproduktory. Neexistuje žiadna nabíjačka USB. Na záver ovládacie prvky na konzole obsahujú tlačidlá rýchlej voľby a klávesy rýchleho spustenia.

Tento model sa dodáva s doživotnou zárukou na rám, 25 rokov na motor, 1 rok na diely a 1 rok na prácu.

Čo sa nám páči:

FlexSelect Tlmenie: Tento systém tlmenia nárazov umožňuje používateľom prispôsobiť si tréningové skúsenosti s možnosťou zapnúť alebo vypnúť tlmenie. Keď je vypnutá, paluba je pevnejšia a simuluje beh alebo chôdzu vonku. Keď je zapnutá, paluba je polstrovaná a podporuje väčšiu podporu kĺbov.

Rozmanitosť programov: NordicTrack T 6.5 s Treadmill poskytuje program rozmanitosti programov. Tento model napriek cene predsa ponúka 20 cvičebných programov. Väčšina modelov v tomto cenovom bode ponúka menej ako 10 programov, ak aj tolko. Tento model je tiež kompatibilný s programom iFit, ktorý ponúka stovky ďalších možností programu, ak máte predplatné iFit.

Dizajn skladania: Tento model používa patentovaný dizajn SpaceSaver s programom EasyLift Assist, takže môžete ľahko zložiť bežiaci pás v jednom kroku. Paluba leží sama o sebe, takže nie je potrebné ťažké zdvíhanie alebo ohýbanie.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top