Táto jednotka je prezentovaná ako vysokoúčinná toaleta

Toto Ultramax II je jednodielna toaleta, ktorá váži iba 99 libier a ľahko sa inštaluje, a dodáva sa s toaletným sedadlom SoftClose . Z tohto dôvodu veríme, že je to najlepšia toaleta.

Dvojitý cyklónový preplachovací systém

Gravitácia plus významná odstredivá sila účinne točí skoro všetko preč. Sila vody a gravitácie vytvára silnejšie splachovanie, ktoré maximalizuje čistenie. Dve trysky (namiesto otvorov v ráfiku) využívajú vodu efektívnejšie pre lepšie umývanie ráfika a misky, čo má za následok menej zachytenéj nečistoty a menšie čistenie.

Technologická inovácia toaliet na maximum

SanaGloss zabraňuje usadzovaniu zvyškov, plesní a baktérií na poréznych, keramických povrchoch, vďaka ktorým je čistejší a rozširuje svoje služby.

Lepší dizajn misky a nádrže

Okraj misy Ultramax II nemá po stranách žiadne otvory ani prevrátený kanálik, takže sa ľahšie čistí, čo tiež ponúka hladký vzhľad a pretože je z jedného kusa, nemusíte sa obávať úniku vody a čistenia medzi nádržou a oblasťou misy.

Ako odpchať Toto Drake alebo Ultramax II Model

Na toalete Toto je spodná časť misy v tvare trapéza, takže piest 24 Continental Mfg Co je dostatočne flexibilný, aby sa zmestil na dno trapézovej misky. Je to tiež veľký objem, takže pri utesnení dna spotrebuje veľmi veľa vody.

Vlastnosti

Dizajn obsahuje niekoľko funkcií, ktoré znamenajú toaletu vysokej kvality. Táto jednotka je určite vybavená niekoľkými z týchto funkcií. Ale vy samozrejme hľadáte špecifické. Žiaden problém.

Splachovací mechanizmus – pravdepodobne najdôležitejšie a tiež jedna z prvých vecí, ktoré skúmame pred uskutočnením nášho výskumu. Výkonné splachovanie môže priniesť všetky rozdiely. Jeden splachovací výkon je to, na čo by ste sa mali zamerať. A napriek tomu, že tento produkt spotrebúva podstatne menej vody po stlačení vypínacej páky, stále dosiahne účinné splachovanie vďaka svojmu mechanizmu dvojitého cyklónu, ktorý je založený na gravitácii.

Spotreba vody – Ako bolo uvedené vyššie, tento model šetrí vodu a používa iba 1.28 galónov, čo je v porovnaní so štandardom 1.6 Miera GPF, môže byť pomerne veľkým rozdielom, pokiaľ ide o to, koľko vody ušetríte na dlhú dobu. To bude hrať úlohu aj pri znižovaní účtov domácností. V skutočnosti ide o produkt WaterSense, čo znamená, že spĺňa smernice pre agentúry na ochranu životného prostredia (EPA) týkajúce sa obytných záchodov.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top