Ako si kúpiť kórejskú kozmetiku lacnejšie

Pokiaľ máte v pláne ísť nakupovať do Dongdaemoon, Myeongdong či iných nákupných centier v juhokórejskom Soule, nezostaňte prekvapení, keď sa zo všetkých strán začne na vás sypať nepreberné množstvo kórejských kozmetických výrobkov PinkPanda, ktoré vo zvyšku krajín sveta zrovna nenájdete.

Najväčšou výhodou nákupu kozmetických výrobkov v Južnej Kórei je fakt, že si môžete vyberať zo širokého spektra rôznych alternatív k produktom drahšej tried. Ich funkcia je rovnaká, ale sú oveľa lacnejšie, toto vám dáva príležitosť spraviť si profesionálny makeup, za prijateľnú cenu.

Čítate dobre. Ak vám rozpočet nedovoľuje nákup prepychovej kozmetiky, môžete ju kedykoľvek vymeniť za kórejské kozmetické prípravky. Skvelou správou je, že v súčasnosti je na trhu dostupných veľa slušných kozmetických kórejských výrobkov, ktoré môžu ponúknuť rovnaké výsledky, ale v porovnaní s ich drahšími alternatívami majú lacnejšiu vysačku.

Ponúkame vám niekoľko dôležitých tipov, aby sa vám podarilo nájsť najvýhodnejšie ponuky kórejskej kozmetiky:

Skontrolujte si oficiálne webové stránky značiek

Plánujete kúpu nového kozmetického prípravku? Skôr, než vyrazíte na nákup, je lepšie navštíviť oficiálny web značky a preskúmať, či nie je možné, získať zľavy alebo darčeky. Na webových stránkach tejto značky, nájdete napríklad: akcie, bonusy, 50% zľavové kupóny, promo akcie 1 + 1 a oveľa viac.

Kórejské kozmetické prípravky
Kórejské kozmetické – Krása a starostlivosť o pleť

Je bežné, že tieto kórejské kozmetické značky predávajú niektoré produkty z limitovanej edície, ktoré sú dostupné iba exkluzívne online. Nezabudnite teda každú chvíľu navštíviť webové stránky značky.

Skúste zažiadať o bezplatné vzorky

V Kórei vám zakúpenie určitého množstva kozmetických predmetov poskytne nárok na získanie mnohých vzoriek zadarmo, ktoré si môžete vyskúšať doma. Pokiaľ sa nachádzate v kórejskom obchode s kozmetikou a chcete najskôr vyskúšať niekoľko výrobkov, skôr ako si ich kúpite, stačí, ak personál požiadate o bezplatné vzorky.

Video: Kórejská starostlivosť o pleť pre začiatočníkov 2020 – cenovo dostupné kórejské výrobky starostlivosti o pleť + tipy

Ak neviete o ktoré vzorky máte záujem a chceli by ste o ne požiadať, je pravdepodobné, že vám dajú iba náhodné na skúšku. Znamená to, že ak chcete vyskúšať nejaké konkrétne produkty, nehanbite sa požiadať si o ne. Väčšinou dostanete rôzne vzorky z niekoľkých produktov.

Dobre je, že ​​väčšina obchodov vám s radosťou poskytne zásoby, ktoré vydržia aj niekoľko týždňov. V skutočnosti by vás mohlo prekvapiť čokoľvek čo dostanete zadarmo po zakúpení pleťových alebo kozmetických výrobkov v Južnej Kórei. S najväčšou pravdepodobnosťou dostanete nákupnú tašku alebo kozmetické vrecúško podľa aktuálnych akcií značky.

Informácie pre obyvateľov Južnej Kórey: Zaregistrujte sa na členskú kartu

Tento posledný tip asi nie je vhodný pre turistov, ale tí, ktorí majú trvalé bydlisko v krajine, sa môžu zaregistrovať na členstvo vo svojich obľúbených kórejských kozmetických obchodoch. Členstvo je väčšinou ponúkané pri pokladni. Takto získate zľavy vo výške 5% až 10%. Získate tiež body, ktoré môžete použiť pri ďalšom nákupe.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top