Mali by ste sa rozhodnúť pre koberčeky alebo gumené podlahové koberce?

Bez ohľadu na to, aký ste starostlivý a pedantný vodič, stále si nemôžete pomôcť, keď si do auta vnesiete cez topánky a oblečenie lístie, kamene a inú špinu. Aj keď by sa mohlo zdať ľahké a jednoduché zbaviť sa tohto neporiadku, po určitom čase sa môže hromadiť špina a spôsobiť vážne škvrny na interiéri vášho vozidla. Problémom sú tiež škvrny od nápojov, jedla a iných škvŕn vo vnútri vášho vozidla, ktoré, ak nie sú odstránené, môžu vytvárať nepríjemné pachy a ničiť vzhľad vášho vozidla. To je miesto, kde sú gumené podlahové rohože nevyhnutnosťou.

Automatické podlahové rohože sa ľahko a ľahko čistia a môžu chrániť vaše vozidlo pred nečistotami, prachom a škvrnami. Tieto rohože sa tiež ľahko čistia, vyberajú a vysávajú, aby interiér vášho auta vyzeral stále čo najlepšie. 

Chráňte svoje auto, aby ste zachovali jeho hodnotu

Možno si nemyslíte, že malá škvrna vo vašom vozidle ovplyvní jeho celkovú hodnotu. Kupujúci však môžu byť dosť vyberaví a môžu tiež očakávať, že zo svojich peňazí dostanú najlepšiu kvalitu. Ak na sedadlách alebo v priestore pre nohy uvidia čo len škvrnu škvŕn, mohli by ich odložiť alebo požiadať o nižšiu cenu.

Gumené podlahové rohože

Používanie automatických podlahových rohoží môže vášmu autu ušetriť hodnotu, ktorá z neho robí nevyhnutné príslušenstvo. Malá investícia, ktorá do nich investujete, vám môže dať veľké odmeny, keď budete pripravení na predaj.  

Vyberte si medzi kobercovými a gumovými podlahovými rohožami

V závislosti na konkrétnom vzhľade, ktorý máte na mysli, si môžete vybrať medzi gumovými alebo kobercovými podlahovými rohožami, ktoré majú svoje vlastné jedinečné výhody.

Gumené koberčeky do auta sú ideálne do vlhkého počasia, pretože nebudú nasávať dažďovú vodu z vašich topánok. Tieto podlahové rohože sa tiež ľahšie sušia. Čistenie je tiež nenáročné, čo znamená, že aj keď na svoje gumové rohože náhodne vylejete niečo silne zapáchajúce alebo lepivé, môžete ich vyčistiť iba vodou. Jedinou nevýhodou gumových podlahových rohoží do auta je, že nemôžu nasávať vodu. Teda by vám nemuseli pomôcť vysušiť topánky pred jazdou a mohli by sa stať klzkými aj za mokra.

Video: Najlepšie podlahové rohože pre automobily v roku 2020

Na druhej strane, kobercové podlahové rohože môžu efektívne držať špinu z topánok. Musíte rohože len vybrať a pretrepať, pretože nezhromažďujú nečistoty na ťažko dostupných miestach vo vnútri vášho vozidla. Môžete tiež vysávať dovnútra a von z automobilu. Na dôkladné vyčistenie týchto podlahových rohoží môžete tiež použiť čistič kobercov a zbaviť ich nežiaducich pachov

Kobercové a gumové koberčeky pre automobily a dodávky sú vynikajúcou voľbou. Na konci dňa je vaša voľba iba otázkou, či je to váš osobný vkus. Oba ponúkajú výhody zachytávania prachu a nečistôt, ktoré sa môžu dostať do vášho vozidla, a sú tiež skvelým spôsobom na údržbu a konzerváciu a interiér vášho vozidla.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top