Versonel nastavuje nový štandard pre efektívnosť a univerzálnosť skladovania piva

Versonel VSL155TDSS má podobnú konštrukciu ako Nostalgia KRS2100 a EdgeStar. Je vybavený kolieskami pre pohodlnú, bezproblémovú mobilitu, chrómovou ochrannou ohradkou, jednotkou na odkvapkávaciu misu z ušľachtilej ocele a jednou čiernou vežou a chrómovým fontom pre kohútik. S kapacitou 6 kubických stôp, Versonel VSL155TDSS môže ľahko ukladať sudy všetkých veľkostí, a môže byť tiež premenený na štandardnú barovú chladničku jednoduchým vybratím dvoch odnímateľných drôtených poličkou. Plus, môžete ľahko konvertovať kegerator na 6CF barovu chladničku s pomocou niekoľkých vylepšení.

Je vybavený aj s digitálnym LCD displejom teploty vpredu, ktorý vám umožní zaistiť, aby sa vaše pivo chladilo pri vašej preferovanej teplote (34 stupňov až do polovici 40). Elegantná, minimalistická povrchová úprava z ušľachtilej ocele vám umožní vstúpiť do štýlového baru alebo kuchyne.

Jedná sa o veľkoplošnú voľne stojacu jednotku

Tento posledný z najlepších kegeratorov na tomto zozname pochádza z Versonelu. Jedná sa o veľkoplošnú voľne stojacu jednotku, ktorá má v sebe veľa vecí a je obľúbená v komerčných priestoroch, ako sú bary, kaviarne a reštaurácie. Teplota sa dá nastaviť od 34F do polovice 40-tych F a dá sa jednoducho sledovať na digitálnom LCD displeji. Nádrž CO2 váži 2.5 lbs. a je navrhnuta tak, aby sa skladovala vo vnútri chladničky pre úsporu miesta a estetické účely.

Prístroj má tiež 4 odnímateľné kolieska

Medzi ďalšie funkcie patrí 5ft hadice, pivná veža a vysokotlaková umývačka, kryt veže piva, odkvapkávacia doska, kľúč na pivo a sudová ochranná doska. Prístroj má tiež 4 odnímateľné kolieska , aby sa pohyboval čo najjednoduchšie a obsahuje aj chrómované zábradlie na uloženie kohútika a odkvapkávacej misky.

Versonel VSL155TDSS Kegerator vám umožňujú buď vyrábať vaše pivo, alebo dokonca kúpiť sudy od miestneho dodávateľa pre vaše potešenie. Každý chápe, že čapované pivo zo suda chutí oveľa lepšie ako fľaškové. Toto vám ušetrí aj peniaze. Nákup piva v súdku je lacnejší ako nákup fľaškového piva vždy. Ak si varíte osobné pivo alebo použijete pivný dom na to, porovnávajuc toto vám ušetrí viac ako polovicu nákladov ako fľaškové pivo!

Pohodlie, estetika a prenosnosť Personálneho Kegeratora vytvárajú skvelý doplnok ku každému domu alebo miestu konania. Versonel Kegerator vám umožní variť si vlastné pivo alebo možno kúpiť sudy od regionálneho distribútora pre vaše potešenie.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top