Yamaha P-45 je cenovo najdostupnejším digitálnym klavírom

Akonáhle pripojíte klavír k počítaču, môžete použiť klávesnicu ako ovládač MIDI a využívať rôzne hudobné programy, ktoré sú tam k dispozícii (napr.. g. GarageBand, Mixcraft, FL Studio, atď. )

V závislosti od programu sa budete môcť naučiť, tvoriť, nahrávať a upravovať svoje výkony a robiť mnoho ďalších zábavných vecí, ktoré samotná klávesnica nemôže ponúknuť.

Konektor slúchadiel

Ak dávate prednosť praxovaniu v súkromí alebo chcete získať podrobnejší a presnejší zvuk, môžete vždy pripojiť k Yamaha P-45 slúchadlá s 1/4 “konektorom.

Vstavané reproduktory sa automaticky vypnú a budete môcť hrať kedykoľvek budete chcieť bez toho, aby ste obťažovali ostatných.

Jediné, čo považujem za nepohodlné, je, že je konektor na slúchadlá na zadnej strane klavíru. Konektor je možné použiť aj ako linku na pripojenie klavíra k externým reproduktorom, zosilňovačom, mixérom atď.

Konektor na zdvihák pedálu

To je miesto, kde budete musieť zapojiť priložený nožný spínač, ktorý funguje rovnako ako pedál na akustickom klavíre.

Konektor bude fungovať aj s tretími stranami, ktoré budú mať nožné spínače/pedále, ktoré majú ¼ konektor (skoro všetky z nich majú).

Príslušenstvo

Yamaha P-45 sa dodáva s nasledujúcim príslušenstvom:

  • Napájací adaptér striedavého prúdu (s káblom)
  • Hudbové odpočívanie
  • Udržba nožného spínača (FC5)
  • Návod na použitie
  • Udržba pedal

Yamaha P-45 udržba pedal predvídateľne , zahrnutá v Yamaha FC5 udržba nožného spínača, funguje ako má, ale je trochu krehká a nevyzerá veľmi pekne.

Je to v podstate plastový pedálový box, ktorý je ďaleko od toho, čo nájdete na akustickom klavíri. Preto nákup niečoho podstatnejšieho a realistickejšieho nemusí byť zlý nápad.

M-Audio SP-2 klavírny štyl je cenovo dostupnou alternatívou k priloženému nožnému spínaču. Má odolnú kovovú konštrukciu a cítite ho ako skutočný klavírny pedál.

Stojan

Pokiaľ ide o stojan na Yamaha P45, existujú 3 možnosti, ktoré môžete zvážiť.

Prvá možnosť nie je kúpiť stojan vôbec. P45 je dostatočne kompaktný, aby ste ho mohli umiestniť na stôl alebo akýkoľvek iný plochý povrch. Pre niektorých to možno nie je veľmi pohodlné, ale táto možnosť je k dispozícii.

  • Yamaha P-45 stojan typu X
  • Druhou možnosťou je kúpiť prenosný stojan typu X.

Starter Bundle obsahuje stojan typu Yamaha PKBX2 X, ktorý bude pracovať s P45 v pohode. Existuje však mnoho ďalších skvelých stojanov v rôznych cenových reláciách dostupných na Amazone oddelene od klavíra.

Prečítajte si ďalší článok na tému puzdier mobilných telefónov.

Príspevky z rovnakej kategórie:

Back to top